Dijital Pazarlama Kurumsal Eğitimi

Dijital pazarlama dünyasında her gün yeni bir gelişme oluyor. Yeni çıkan platformlar, pazarlama araçları, değişen iş yapış biçimleri bu dünyayı takip edenler için avantajlar sunarken, geride kalanları yarış dışına itiyor.

Program Detayları

Kurumsal eğitimlerimiz ihtiyaçlarınıza yönelik düzenlenmiş ve ofisinizin rahatlığında genellikle 10 kişilik gruplar halinde verilmektedir. Eğitim yeri olarak tercihinize göre Suadiye Crenvo İK ofisini de kullanabilirsiniz.

 

Her ne kadar eğitimlerimizin kendine ait bir programı olsa da, seviyeniz veya taleplerinize göre eğitim programı özelleştirilebilir veya üzerinde ekleme çıkartma yapılabilir.

 

Kurumsal eğitimlerin süresi 2 güne yayılmış toplam 12 saattir. Talebinize göre hafta içi veya hafta sonu gerçekleştirilebilir. Her eğitim teorik bilgilendirme sonrasında yoğun uygulamalı (interaktif) dersler şeklinde yapılmaktadır.

 

Bilgi/Kayıt Başvurusu


AMAÇ PROGRAM İÇERİĞİ  TEKLİF İSTE

AMAÇ

Arama motoru optimizasyonundan, retargeting’e kadar dijital pazarlamanın temellerini ve yöntemlerini bu eğitimle tek tek öğrenin.

Her yöntem her ihtiyaç veya hedef için uygun değildir. Hangi yöntemlerin hangi durumlarda daha etkili olacağını ve bu durumlara uygun kampanyaların nasıl kurgulanacağını, takip etmeniz gereken metrikleri ve optimizasyon modellerini uygulamalı öğrenin.

PROGRAM İÇERİĞİ 

Eğitim İçeriği Aşağıdaki Gibidir

  • İnovatif ürünler geliştirmek; müşterileri ikna etmek; ürünlerinizi tanıtmak ve doğru fiyatlandırma yapmak için gerekli dijital araçlar nelerdir?
  • Web analitik temelleri: Tüketici
  • Web analitik araçlarıyla tanışma
  • Dijital kampanyaların başarısını ölçmek için kullanılan uygulama çatıları
  • Yeni medya, yeni bilgi, yeni fırsatlar ve tehlikeler
  • Başarılı kampanya örnekleri
  • SEO ve SEM. Neden çok önemli
  • Mobil reklam, email reklam
  • RTB mi programatik mi?

TEKLİF İSTE

Crenvo İK Kurumsal Eğitimleri Hakkında Teklif Almak için:

1- egitim@crenvoik.com adresine eposta atarak bizimle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. En geç bir iş günü içersinde size geri döneriz.

2- 0 (216) 418 0229 nolu telefondan bize ulaşabilir ve daha fazla bilgi talep edebilirsiniz...

3- Dilerseniz aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ve yine size en geç bir iş günü içersinde geri döneriz.