Kurumlar için İleri Excel Kullanımı

Günümüzün hızlı/hareketli iş dünyasında rakamlar herşeydir. Başarı bilgiyi nasıl kullandığınız, analiz ettiğiniz veraporlamanızla doğru orantılıdır.

Excel, iyi kullananların elinde çok güçlü bir silah, ama çalışma mantığını anlayamadığınız durumdaysa insanın hayatını kabusa dönüştüren başlı başına bir problemdir. Excel’in çalışma metodunu, sadece içerdiği araçlar bakımından değil, çalışma ve çalışmama mantığıyla, sorunları ve çözümleriyle Excel’i nasıl kullanmamız gerektiğini bu eğitimde göreceksiniz.

Program Detayları

Excel Mantığı

Formüller

Toplama (Sum), Çıkarma, Çarpma İşlemleri

Sumif (Etopla), Sumifs (ÇOKETOPLA)

Vlookup (Düşey Ara), Hlookup (Yatay Ara)

Index Formülleri

If (Eğer Formülleri)

Pivot Tablo (Özet Tablo)

Pivot Tablo Mantığı

Pivot Tablo Seçenekleri

Pivot Tablo Data Hesaplama Seçenekleri (Max, Min, Average, Sum, Count)

Calculated Field (Hesaplanmış Alan)

 

Kurumsal eğitimlerimiz ihtiyaçlarınıza yönelik düzenlenmiş ve ofisinizin rahatlığında genellikle 10 kişilik gruplar halinde verilmektedir. Eğitim yeri olarak tercihinize göre Suadiye Crenvo İK ofisini de kullanabilirsiniz.

 

Katılımcıların en fazla verimi alabilmeleri için her gün çalıştıkları ofis ortamından uzaklaşarak bu eğitimi Crenvo İK'da almalarını tavsiye ediyoruz.

 

Her ne kadar bu eğitimin kendine ait bir programı olsa da, seviyeniz veya taleplerinize göre eğitim programı özelleştirilebilir veya üzerinde ekleme çıkartma yapılabilir.

Teklif İste / Bilgi Al