Kurumlar için User Interface/User Experience (UI/UX) Eğitimi

Rekabet, sosyal ağlar ve artan donanım kalitesi son (nihai) kullanıcının internet sitesi, mobil uygulama, kioks, ATM ve daha ne kadar digital platform varsa, kullanımı sırasında yaşadığı deneyimin yani UX’in ve onun alt kümesi UI ne kadar önemli olduğunu bize ispat etti.

Sadece web siteleri değil, saatten navigasyon cihazlarına kadar yüzlerce arayüz, kullanıcı odaklı yaklaşıma sahip olmadıkları için rekabet yarışından eleniyorlar. Kullanıcı deneyimi tasarımı (UX) ve kullanıcı arayüzü tasarımı (UI), metodlarını ve stratejilerini öğreneceğiniz bu eğitim size ve firmanıza değer katacaktır.

 

Program Detayları

Kullanılabilirlik ve ürün tasarımına giriş

Ürün üzerinde veri toplama, anlamlandırma ve Prototip geliştirme

Kullanıcı psikolojini anlamak

Kullanılabilirlik testleri nasıl yapılır ve ne işe yarar?

Arayüz tasarımına ‘Lean Startup’ felsefesi ile bakış

Kullanıcı ara yüz tasarlarken oyunlaştırmayı kullanma

Mobil cihazlar üzerinde kullanıcı deneyimi

Arayüz tasarımında kullanılması gereken araçlar ve başarı hikayeleri

 

Kurumsal eğitimlerimiz ihtiyaçlarınıza yönelik düzenlenmiş ve ofisinizin rahatlığında genellikle 10 kişilik gruplar halinde verilmektedir. Eğitim yeri olarak tercihinize göre Suadiye Crenvo İK ofisini de kullanabilirsiniz.

 

Katılımcıların en fazla verimi alabilmeleri için her gün çalıştıkları ofis ortamından uzaklaşarak bu eğitimi Crenvo İK'da almalarını tavsiye ediyoruz.

 

Her ne kadar bu eğitimin kendine ait bir programı olsa da, seviyeniz veya taleplerinize göre eğitim programı özelleştirilebilir veya üzerinde ekleme çıkartma yapılabilir.

Teklif İste / Bilgi Al