Crenvo İnsan Kaynakları

Crenvo İK, butik bir insan kaynakları danışmanlık firması olarak kuruldu.

En önemli özelliği klasik aday arama metotlarının yanında sosyal medya platformlarını ve sahip olduğu iletişim ağını en verimli şekilde kullanarak şirketlerin aradığı nitelik ve yetkinliklere uygun, kurum kültür ve bilincine ayak uydurabilecek profili yakalamaktır.Crenvo İK olarak kardeş şirketimiz Webrazzi’nin de sağladığı network avantajıyla internet odaklı teknoloji şirketlerine aday bulmayı hedefledik.

Konferans, workshop ve kurumsal eğitim gibi temel eğitimlerin yanı sıra şirketinizin ihtiyacına göre özel yapılandırılan gelişim programları hazırlıyoruz. Çalışanlarınızın profesyonel gelişimlerine ilişkin kendi sorumluluklarının farkında olacakları, performans odaklı çalışma kültürünü benimsemelerini sağlıyoruz. Bu eğitimler sayesinde şirketinizdeki yetenekleri ortaya çıkararak motivasyon ve iş tatmin düzeyini üst seviyelere taşıyabileceksiniz.

Sürekli değişen yeni nesil iş dünyası kurallarına uyum sağlayabilmeniz için performans ve iş yapış modellerinde iyileştirmeye yönelik özel eğitim programlarımızı ekipleriniz için sağlayabiliriz. Webrazzi işbirliği ile düzenlediğimiz konferans ve workshoplara katılarak çalışanlarınıza yeni bakış açıları kazandırabilirsiniz.