Dijitalleşme ve teknolojinin hayatımıza girmesiyle birlikte değişen ve yenilenen iş dünyası, yeni bir insan kaynakları kavramını de beraberinde getiriyor. Artan otomasyon, robotik ve yapay zeka kullanımı (AI), iş yapış tarzını ve yetenek kullanımını farklılaştırırken, insan kaynakları çalışanlarının rolünü de günden güne yenileniyor.

Peki insan kaynakları profesyonelleri bu hızda kendilerine ne kadar yatırım yapabiliyor ve yenilikleri ne kadar takip edebiliyorlar? Tam da bu noktada, New HR Summit, insan kaynakları profesyonellerine günlük koşuşturma ve yoğunluk içerisinde kaçırdıkları trendleri yakalama fırsatı veriyor. Özellikle hayatlarımıza pandeminin girmesi ile birlikte hızla değişen iş yapış şekilleri, zorunlu dijital dönüşüm ve yenilenen çalışma prensipleriyle insan kaynaklarının geleceği New HR Summite’te masaya yatırılıyor.

2019 yılından bu yana hem online olarak hem de fiziksel ortamda büyük katılım ile gerçekleşen New HR Summit, sadece lokal değil, küresel çaptaki insan kaynakları liderlerinin deneyimlerini dinleme fırsatını sunuyor. New HR Summit aynı zamanda katılımcıları için mükemmel bir network ortamı yaratıyor. İşin geleceği, Agile organizasyonlarda insan kaynaklarının rolü, liderliğin değişimi, insan kaynaklarının stratejik önemi, dijital çağda kültürün dönüşümü, çalışan esenliği gibi birçok güncel konunun ve geleceğe dair trendlerin konuşulduğu etkinlikte yerli ve yabancı insan kaynakları liderleri deneyimlerini paylaşmaya devam edeceklerdir.

Detaylı bilgi için tıklayın.