Tolga Alıcı

B*Mobile B.V., B*Mobile Medya Hizmetleri A.Ş. ve Gilroy Medya A.Ş. Kurucu Ortağı Tolga Alıcı yüksek öğrenimini A.B.D.’de tamamladıktan sonra, 2002 yılında Mobil Pazarlama Sektöründe çalışmaya Mobilera’da başladı.

10 Yıl Mobilera’da çalıştığı süre zarfında, Türkiye’nin ilk Mobil Pazarlama Kampanyası ve 100’lerce ulusal çapta Mobil Katıl/Kazan kampanyaları başta olmak üzere, gnctrckll ile Türkiye’nin ve Dünya’nın en başarılı Mobil Sadakat Programı’nda ve sayısız ödül kazanmış Mobil Projelerin geliştirilmesinde öncülük yaptı.

A.B.D., İngiltere, Hollanda, Portekiz, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya, Kazakistan ve Gürcistan’ta uzun yıllar Mobil Pazarlama ve Medya Projeleri geliştirdi ve geliştirmeye devam etmekte olan Tolga Alıcı, 2013 Yılında kurduğu ve halen Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı B*Mobile B.V.’nin İstanbul, Amsterdam ve Lizbon ofislerinde Mobilin gelişimine yeni fikirler ve projelerle katkıda bulunmaya devam ediyor.

2016 Yılında kurduğu Gilroy Medya A.Ş. ile, Dünyanın her yerindeki GSM Operatörleri’ne alternatif gelir kanalları yaratacak teknoloji ve iş modelleri üretiyor.

Geçmişten bugüne ve uzun yıllar boyunca Procter & Gamble, Unilever, Türk Hava Yolları, Atlasglobal, BKM Express, Nestlé, Odeabank, Rönesans Holding, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom gibi pek çok markaya hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

Tolga Alıcı, 2015 yılından beri Mobile Marketing Association (MMA) Türkiye Yönetim Kurulu Üyesidir.