Satış Sözleşmesi

Crenvoik.com alan adında hizmet veren CrenvoİK, CrenvoİK tarafından düzenlenen eğitimler için eğitim satışının yapıldığı ve davetli bilgilerinin girildiği bir platformdur.
CrenvoİK üzerinde yararlanabileceğiniz hizmetler ve ücret bilgileri ile satış ve satış sonrasına ilişkin kurallar aşağıda yer almaktadır.

Genel Koşullar:

CrenvoİK üzerinden dilediğiniz kadar eğitim satın alabilir, satın aldığınız eğitimlerin kullanıcı bilgilerini (İsim, Soyad, Şirket İsmi ve Pozisyon Bilgisi gibi) sisteme girebilir ya da güncelleyebilirsiniz.
CrenvoİK üzerinden eğitim satın alan kişiler, eğitim satın aldıkları her bir eğitim için satın alma esnasında kullanıcı bilgilerini (İsim, Soyad, Şirket İsmi ve Pozisyon Bilgisi gibi) sisteme girmek zorundadır. Söz konusu kullanıcı bilgileri her bir eğitimden 4 iş günü öncesine kadar CrenvoİK yetkililerine mail atılarak güncellenebilir. Söz konusu bilgiler eğitimdeki yaka kartı ve çeşitli duyurularında kullanılacaktır. Dolayısıyla söz konusu bilgilerin yanlış girilmesi sonucunda eğitim katılımcısının yaka kartı ya da çeşitli duyurularda hatalı bir yazım ile yer alması durumunda sorumluluk CrenvoİK’nın değildir.
CrenvoİK üzerinden herhangi bir sayı sınırlaması bulunmaksızın eğitim satın alınabilecek olup, CrenvoİK gerekli görürse eğitim veya eğitimler için eğitim satışını sonlandırabilir.
CrenvoİK üzerinden eğitim(ler) satın alan kişiler, CrenvoİK’nın bildirilen eğitim tarihini değiştirme veya eğitimi tamamen iptal etme hakkını haiz olduğunu kabul etmektedir.

Ödeme:

CrenvoİK üzerinden satın almak istediğiniz eğitim ya da eğitimler için ücret bilgilerini bulabilirsiniz. Eğitim satın almak isteyen kişilerin ödemelerini havale yoluyla gerçekleştirmeleri de mümkündür: Garanti Bankası Kalamış Şubesi – IBAN: TR86 0006 2000 3430 0006 2972 20
Kredi Kartı ödemeleriniz 3D Secure Sistemi üzerinden gerçekleştirilmekte olup, bilgileriniz en yüksek düzeyde korunmaya çalışılacak ve aksi tarafınızdan açıkça belirtilmediği sürece CrenvoİK tarafından kredi kartı bilgileriniz kayıt altına alınmayacaktır.
CrenvoİK kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için; teknik gelişmeler çerçevesinde tüm önlemleri alma ve özen gösterme gayretinde olup, sizin de kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için şifre bilgilerinin korunması, antivirüs programı kullanma, üyelik hesabından güvenli çıkış gibi hususlarda özenli davranmanız gerekmektedir. Kendi kusurunuz veya ihmaliniz nedeniyle oluşan dolaylı ya da doğrudan zararlardan CrenvoİK sorumlu tutulamaz.

Sözleşmeden Cayma Hakkı:

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve bu kanuna dayalı olarak yayınlanan Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik’in 7. maddesinin 4. bendinin f fıkrası kapsamında elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan sözleşmeden cayma hakkını kullanmanız mümkün değildir.

Diğer Hükümler:

Bu sözleşmeye ilişkin herhangi bir anlaşmazlık oluşması ya da hizmete ilişkin herhangi bir şikayetiniz olması halinde aşağıda yer alan iletişim kanallarından CrenvoİK’ya ulaşabilirsiniz. CrenvoİK, bu Kullanıcı Sözleşmesi’nde önceden tarafınıza herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değişiklikler yapabilir. Bu sebeple; Kullanıcı Sözleşmesi’ni belirli aralıklarla incelemenizi öneririz.
Hizmet Sağlayıcı      : Crenvo İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hiz. Ticaret Ltd. Şti.
Adresi            : Bağdat Cd. Öncü Sk. Büyükhanlı Sitesi B1 Blok K:5 D:17 Suadiye/İstanbul
Telefon          : 0 216 418 02 29
E-posta          : bilgi@crenvoik.com
Söz konusu anlaşmazlığın uzlaşma ile çözülememesi halinde bulunduğunuz yer kaymakamlık veya valiliğinde mukim Tüketici Sorunları Hakem Heyetine başvuruda bulunabilirsiniz.